به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمدرضا پوریافر" ضمن تبریک این عید بزرگ و خجسته گفت: عید غدیر امسال با سال های پیش تفاوت بزرگی داشت و آن هم میهمانی 10 کیلومتری در خیابان ولیعصر بود که به همراه شهروندان این روز بزرگ را جشن گرفتیم.

او ادامه داد: در این میان شهرداری منطقه 4 به منظور همدلی و مشارکت مردم با مشارکت در مهمانی 10 کیلومتری از میدان ولیعصر(عج) تا چهارراه پارک وی ضمن پذیرایی از شهروندان با شربت و شیرینی در بخش فرهنگی نیز با ایجاد فضای شاد و سرگرم کننده، توزیع هدایایی به کودکان و همچنین برپایی سکوهای هنری و فرهنگی  و اجرای موسیقی و مسابقات حضوری در این مسیر این ضیافت بزرگ را جشن گرفت.

پوریافر با اشاره به برپایی جشن عید غدیر در جوار مقبره الشهدای گمنام دانشگاه امام حسین (ع) افزود:  در شب عید سعید غدیر مراسم جشنی با مشارکت هیات رزمندگان اسلام در جوار مقبره الشهدای گمنام دانشگاه امام حسین(ع) با برنامه های مداحی، سخنرانی، استقرار غرفه های سرگرمی کودکان، نورافشانی و پذیرایی برگزار شد.

شهردار منطقه 4 در ادامه گفت: به منظور ایجاد نشاط و سرور ، ضیافت نور و رنگ در معابر محلی و بزرگراهی و  اکران40 سازه تبلیغاتی با طرح های مصوب مزین به نام مبارک حضرت علی(ع) ، 60 پرچم نام مبارک امیرالمومنین(ع) و 400 پایه پرچم کوتاه سبز رنگ در گوشه گوشه منطقه چشم نواز بود.

او ادامه داد: آذین بندی میادین و معابر اصلی با 8000 مترطول ریسه رنگی، 5000 مترطول با ریسه های الوان و نوری و اکران 3 ابرپرچم سبز مزین به نام متبرک مولای متقیان از دیگر اقدامات این عید بزرگ بود.

شهردار منطقه 4 در پایان از نصب حجم مولای متقیان در میدان الغدیر خبر داد و گفت: نصب و افتتاح حجم "حق با علی است" در میدان الغدیر از اقدامات ویژه گرامیداشت روز فرخنده غدیر خم است.