به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، وحیدرضا محمدی در باره این پروژه اظهار داشت: با هدف تردد آسوده شهروندان شهرک مسکونی آفتاب 22، کاهش مسافت تردد شهروندان به ورزشگاه آزادی و تردد آسوده خودروها محور سایت آفتاب در دستور کار معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه قرار گرفته است که در حال پایان فعالیت عمرانی قرار دارد.

وی افزود: عملیات زیر سازی و جدول گذاری این محور به پایان رسیده و در حال حاضر بخش عظیمی از این محور مورد عملیات پخش آسفالت قرار دارد.

شهردار منطقه ادامه داد: قبل از اجرای این طرح شهروندان باید از بزرگراه آزادگان وارد شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی و سپس وارد بلوار صدرا و نهایتا بلوار ورزشگاه آزادی شوند که با اجرای این طرح کاهش مسافت چند کیلومتری به وجود خواهد آمد و از سوی دیگر بار ترافیکی در بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همدانی را به دنبال خواهد داشت.

محمدی تصریح کرد: در ضلع جنوب شرقی این محور پردیس دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد و باتوجه به اینکه در این عملیات عمرانی از بودجه بیت المال استفاده می شود و دوباره کاری صورت نگیرد رمپ دسترسی به این مرکز علمی راه اندازی می شود و سپس عملیات آسفالت ریزی انجام می شود که خوشبختانه در این زمینه مسئولان دانشگاه علامه نیز همکاری های لازم را دارند.

وی خاطرنشان شد: این محور بطول ۶۰۰ متر در عرض ۲۴ متر که در مجموع مساحت ۱۵هزار متر مربع شامل ۱۲۰۰ متر احداث جدول، احداث ۵۰۰ متر نهر روباز و احداث ۸۰۰ متر کانیو و ۱۸۰ متر نهر سرپوشیده صورت گرفته است.