به گزارش اکونا پرس،

جلسه هم‌اندیشی و ایده‌پردازی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با دانشگاه هنر واحد تهران‌جنوب به میزبانی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه برگزار شد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران با اعلام این خبر گفت: این جلسه به‌منظور بررسی راه‌های همکاری و مشارکت بین شرکت بهره‌برداری مترو تهران و دانشگاه هنر واحد تهران‌جنوب جلسه برگزار گردید. 
سید محمد نقیب در تشریح برگزاری این هم‌اندیشی افزود: در این جلسه که جمعی از اساتید و تشکل‌های دانشجویی و نخبگان هنری در حوزه نقاشی، گرافیک و معماری حضور داشتند، در خصوص استفاده بهینه از ظرفیت‌‌های مناسب گذرگاه‌های فرهنگی مترو و فضاسازی بصری و هویت‌بخشی ایستگاهی بحث و تبادل نظر شد.
وی با اشاره‌به‌نزدیک شدن به ایام سوگواری ماه محرم و لزوم فضاسازی متناسب با این ماه در ایستگاه‌های مترو گفت: تصمیم گرفته شد باهدف ارتقای سطح فرهنگی مترو و بهبود کیفیت آموزش‌های شهروندی و استمرار این همکاری‌ها، برنامه‌های مشترک فرهنگی و اجتماعی ویژه ماه محرم در ایستگاه‌های مترو برگزار گردد.