به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، میکائیل علیپور با بیان این مطلب افزود: پروژه های کوچک مقیاس برای برطرف کردن گره و مشکلات بزرگی است که در سطح منطقه وجود دارد این پروژه ها با وجود آنکه هزینه کمی را به خود اختصاص خواهد داد ولی از سوی دیگر تاثیری شگرف در سطح شهر خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه امروزه مدیریت شهری به سطوح محله‌ای در شهر توجه و تأکید داشته و برای ساماندهی عادلانه تر خدمات تلاش می‌کند، یادآور شد: چند سالی است که سیاست‌های مدیریت شهری بر اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس در محله‌ها معطوف شده و در کنار تمام هزینه‌هایی که مدیریت شهری برای پروژه‌های بزرگ و فرامنطقه‌ای صرف می‌کند، رسیدگی به پروژه‌های کوچک محلی که نیاز چندانی به هزینه و زمان ندارد، اولویت پیدا کرده است.

معاون شهردار منطقه 7 عنوان کرد: جدول کاری، احداث نهر جدید، اجرای سنگدال، پیاده روسازی و اجرای تک جدول از جمله اقداماتی است که در میدان صابر و خیابان رجبی اجرا شده و تا چند هفته دیگه عملیات تراش و روکش آسفالت آن نیز به اتمام خواهد رسید. 

وی در پایان تاکید کرد: بهسازی خیابان رجبی تنها بخشی از اقداماتی است که در راستای اجرای پروژه های کوچک مقیاس در این منطقه در حال اجراست و با اتمام کلیه پروژه هایی که همراستا با این طرح اجرا خواهد شد امیدواریم شاهد رضایت حداکثری شهروندان باشیم