به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 14، جلسه کارگروه پیشنهاد و تصویب پروژه های سال ۱۴۰۲ منطقه   با حضور محمد امین سالاری پور شهردار و جمعی از مدیران ارشد منطقه برگزار شد. 

در این هم اندیشی مقرر شد بودجه سال آینده بر مبنای برنامه و پروژه و منطبق با مصوبات شورای اسلامی شهر و بصورت کارشناسی با اولویت‌بندی در اجرای پروژهای عمرانی بر اساس نیازهای محله ها تنظیم شود.

محمد امین سالاری پور در این جلسه ضمن تاکید بر تعریف پروژه ها براساس نیاز شهروندان گفت: پروژه های توسعه ای باید براساس نیازهای محلات و شهروندان، شناسایی و احصا شود .

وی با بیان اینکه توجه به اجرای پروژه ها بر اساس نیازسنجی منجر به تعلق خاطر بیشتر شهروندان به محله و شهر خود می شود ، افزود:  بدون تردید نقش حضور اثر گذار و همدلی و همیاری شهروندان در اجرای پروژه های عمرانی، بر سرعت دهی ، آماده سازی و توسعه محلات می افزاید.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده ، تبادل نظر و ارائه پیشنهادها برای تخصیص بودجه در اجرای پروژه های آتی  در حوزه های مختلف صورت گرفت و ضمن تهیه صورت جلسه تعدادی از پیشنهادها نیز برای اجرا در سال ۱۴۰۲ تصویب شد.

شهردار منطقه با تاکید براینکه مدیران شهری به عنوان خادمین مردم موظف هستند تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات کیفی ومطلبوب در حوزه شهری انجام دهند، بر تدابیر و تصمیمات لازم  دربرنامه های پیش رو منطقه برای ارتقای  سطح خدمت رسانی به شهروندان دارالمومنین تهران متناسب با نیاز آنها تاکید کرد.