به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید احمد علوی عضو شورای شهر تهران در مراسم افتتاحیه مرکز تسهیل و توسعه کسب و کارهای نوپا حوزه گردشگری که با حضور احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، بهزاد تیمور پور مشاور شهردار منطقه یک، حامد عبداللهی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک و دیگر کارشناسان در بوستان جمشیدیه برگزار شد با بیان مطلب فوق اعلام کرد:  فعال بودن حوزه های گردشگری باعث رونق سایر مشاغل، کارآفرینی و توسعه کسب و کار می شود و عدم فعالیت آن سایر حوزه‌ها را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

 او گردشگری سلامت را یکی از شاخه های گردشگری دانست و گفت: توسعه زیرساخت ها، نیازمند  ترغیب سرمایه‌گذاران به ورود در این حوزه  است.

علوی نشاط و شادابی اجتماعی را لازمه جامعه کنونی دانست و تصریح کرد: باید بعد از کرونا شور و نشاط به جامعه برگردانده شود و به جوانان امید داده شود که شهر آماده حضور شما و استفاده از توانایی هایی است که کسب کرده اید.

احمدی صدر نیز در جریان افتتاح دو مرکز "ویژه مشاغل خانگی" و "مرکز ویژه مشاغل نوپا و دانش بنیان" در منطقه یک شهرداری تهران گفت: افتتاح این دو مرکز در منطقه یک و در شمال تهران به عنوان یکی از مراکز گردشگری به ویژه در حوزه گردشگری سلامت اهمیت زیادی داشته و در سایر نقاط پایتخت نیز باید با توجه به ویژگی های آن منطقه اینگونه مراکز را راه اندازی کنیم.

او افزود: اما نیت و دورنمای ما از افتتاح این مراکز، خدمت رسانی به تمام افراد در کلان شهر تهران و حتی فرای آن در کل کشور خواهد بود.