به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، سیدمهدی صباغ افزود: در طرح ساماندهی خیابان نشاطی تابلو تصویر شهید و تعویض پلاک معبر شهید نشاطی، در راستای ساماندهی و رنگ آمیزی این کوچه نصب شد.

صباغ با حضور در منزل شهید مسعود نشاطی و دلجویی از مادر شهید معظم افزود: دیدار با خانواده شهدا، ادای دین به مقام والای شهید و تقویت روحیه خدمتگزاری برای مسئولین است.

شهردار منطقه به طرح ساماندهی خیابان نشاطی با هدف ارتقای خدمات رسانی به محله کم برخوردار و رفع نقاط بی دفاع شهری اشاره کرد و گفت:  ؛ عملیات اجرایی ساماندهی این معبر با توجه به  اینکه منازل و ساختمان های محله به دلیل واقع شدن در بافت فرسوده دارای نما و منظر مناسبی نیست با هدف ایجاد شادابی و شور و نشاط و فراهم کردن فضای شاد محله ای توسط حوزه های مختلف منطقه، شهرداری ناحیه یک و مشارکت مردمی در حال اجراست.

به گفته او؛ با اقدامات و تمهیدات انجام شده آسیب های اجتماعی و پاتوق معتادان متجاهر در این محل جمع شد و بهبود منظر شهری  و ایجاد محیطی شاد و امن، رضایت و امنیت اهالی را دربرداشت.

بنابراین گزارش، در این دیدار مادر شهید نشاطی نیز از  اقدامات انجام شده در ساماندهی و ارتقای امنیت محل ابراز خرسندی کرد  و از شهردار منطقه تشکر و قدردانی نمود. 

برپایه این گزارش؛ اجرای عملیات شست و شوی جداره ها، تعیین تکلیف زمین متروکه و عملیات نخاله کشی و دیوارکشی، حذف زوائد فیزیکی معبر و جداره ها، عملیات زیرسازی، لکه گیری آسفالت، شست وشو و تعیین وضعیت استقرار مخازن زباله و نصب مخزن جدید، شست و شو و گندزدایی ، رنگ آمیزی پوششی کرکره مغازه ها، رنگ آمیزی دیوارها و جداره ها، اجرای عملیات دیوار رنگی با رنگهای مختلف الوان(رنگ آکرولیک) به متراژ تقریبی 2300 مترمربع و رنگ آمیری حدود 850  مترمربع درب منازل و کرکره واحدهای تجاری از جمله موارد  انجام شده در این محله است.

این گزارش می افزاید؛ مراسم نصب تصویر و پلاک شهید نشاطی با حضور شهردار، رئیس سرکلانتر ششم و رئیس بنیاد شهید منطقه، مشاور اجرایی شهردار، معاون خدمات شهری و محیط زیست، شهردار ناحیه یک و رئیس اداره ایثارگران منطقه برگزار شد.