به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمدرضا پوریافر" گفت: پیرو دستور شهردارمحترم تهران مبنی بر رسیدگی ویژه به شهر با حضور نیروهای خدوم و دلسوز شهرداری تهران در سه حوزه عمرانی، خدمات شهری و ترافیک با رویکرد جبران عقب ماندگی هایی که این چند ساله در منطقه 4 در بحث نگهداشت شهر بوده، تحول بزرگی اتفاق افتاد.

شهردار منطقه ۴ در ادامه به نحوه اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: فعالیت های گسترده اجرایی طرح خدمت از روز شنبه ۵ شهریور در سطح منطقه ۴ به صورت روزانه و مشخص در معابر شناسایی شده آغاز و تا یازدهم ادامه پیدا کرد و اقداماتی نظیر مرمت و بهسازی المان های شهری، نظافت و ضدعفونی، نصب المان های شهری و ترافیکی مورد نیاز،  لکه گیری ، تراش و روکش آسفالت، لایروبی انهار، مرمت علائم ترافیکی و … صورت گرفت.

او با اشاره به جزییات این طرح یک هفته ای گفت: در این عملیات می توان به  اقداماتی همچون آسفالت معابر درتناژ 15000 تن، کاشت بیش از 40 هزار اصله درخت و درختچه، نصب و مرمت 178 دستگاه بدنسازی، مرمت بیش از 3000 مترمربع کفپوش در بوستان ها، بازسازی 524 مخزن زباله، رنگ آمیزی 4000 مبلمان شهری، مرمت بیش از 1200 متر گاردریل، خط کشی محوری بیش از 20هزار متر ، نصب و مرمت 739 استوانه و 562 پایه تابلو و ... و سایر اقدامات عمرانی، خدمات شهری و ترافیکی اشاره کرد.

پوریافر در پایان گفت: هم افزایی و تعامل با سازمان های مرتبط خدمات رسان شهرداری تهران اقدامی بی نظیر و گامی نو در جهت رضایت شهروندان و آبادانی شهر خواهد بود که امید است با تلاش بی وقفه این فرآیند شتاب گرفته و به موفقیت نائل شود.