به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، شهردار منطقه با اشاره به نقش مهم توسعه و بهبود آسفالت معابر  در زندگی شهری و رضایت قشرهای مختلف شهروندان، اظهار داشت: نواحی چهارگانه نسبت به آسفالت و لکه گیری معابر توجه ویژه دارند و به طور مستمر نسبت به نوسازی و ترمیم سطح کوچه ها و خیابانها ، خصوصا محورهای پرتردد اقدام می کنند.

محمد هادی علی احمدی در خصوص اقدامات فنی و عمرانی انجام شده  در "طرح خدمت" افزود: بهسازی معابر به صورت روزانه و مشخص در معابر شناسایی شده از روز شنبه ۵ شهریور ماه در سطح منطقه آغاز و تا جمعه یازدهم شهریور ماه ادامه  داشت و شامل اقداماتی نظیر لکه گیری، روکش دستی وتراش و روکش مکانیزه آسفالت بود.

وی افزود: این عملیات، با نظارت اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان‌ها و مناطق با پخش بیش از  ۷ هزار تن آسفالت در معابر اصلی به ویژه معابر پرتردد منطقه اجرایی شده است.

محمد معما معاون فنی وعمران منطقه ۱۳نیز در ادامه گفت:در بازه زمانی اجرای "طرح خدمت"، معابر اصلی و فرعی منطقه لکه گیری، تراش و روکش آسفالت شد و پس از اتمام این طرح نیز خدمت رسانی به شهروندان بدون توقف و به طور شبانه روزی ادامه خواهد داشت.