به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ ضمن دعوت از شهروندان دیار پیشرفت و نوآوری برای شرکت در این رویداد عظیم، در سامانه "خادم منتظر" به جمع خدمت رسانی به عاشقان حسینی پیوست.

شهردار منطقه ۲۱ در تشریح برنامه های این منطقه در اربعین حسینی با اشاره به اینکه امسال با توجه به فعالیت قرارگاه منطقه ۲۱ در مسجد کوفه برقرار است، در نظر است تا با هماهنگی و وحدت رویه در امر خدمت‌رسانی به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به انجام وظیفه بپردازیم، گفت: هدف اصلی قرارگاه مسجد کوفه که مدیریت آن به شهرداری منطقه ۲۱ سپرده شده، این است تا بهترین و شایسته‌ترین خدمات به زائرین اربعین حسینی ارائه شود.

کاشانی پور اظهار داشت: صاحبان صنایع و کارخانجات، فعالین عرصه‌های اقتصادی و ساختمان سازی در کنار مدیریت شهری منطقه ۲۱ در قرارگاه مسجد کوفه هستند و در امر خیر خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی کمک‌رسانی می‌کنند.

گفتنی است؛ مهلت ثبت نام  فراخوان خادم منتظر تا ۱۲ شهریور ماه بود که خادمان زوار پیاده‌روی اربعین با ثبت نام در سایت khadem.tehran.ir از ۱۴ شهریور ماه به مدت دو هفته به کشور عراق اعزام و خدمت رسانی خود را به عاشقان حسینی آغاز می‌کنند.