به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران:شهرداری تهران در راستای مسئولیت های اجتماعی آمادگی همکاری مستمر در تقویت فرهنگ اهدای خون در ابعاد مختلف دارد و امیدواریم نتایج این همکاری ها منجر به نجات و زندگی دوباره بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن شود.

 این همکاری بین شهرداری و سازمان انتقال خون در جهت بالابردن شاخص های اهدای خون انجام پذیرفت همچنین سن جمعیت در کشور ما بالا رفته است و ما نیازمند حضور بیشتر جوانان و بانوان در جمع اهداکنندگان خون هستیم و همچنین بر این باور هستیم که بانوان می‌توانند در جهت ارتقای فرهنگ اهدای خون نقش موثری داشته باشند .

شهرداری منطقه ۳ تهران نیز درباره این طرح خیرخواهانه و انسان دوستانه گفت امیدواریم این طرح ادامه دار باشد تا بتواند تسهیلاتی برای انتقال خون در محلات داشته باشد

و شرایط را برای حضور شهروندان و مشارکت در اهدای خون تسهیل کنیم تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن و در شرایط خوب اهدای خون داشته باشند.

در پویش اهدا خون این ایثار حیات بخش در سطح محلات با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران و اداره کل  انتقال خون استان تهران به اجرا در می آید تا شرایطی فراهم شود داوطلبان اهدای خون در هر محله ای که ساکن هستند به آسانی بتوانند هبه خون انجام دهند.

طرحی که بی شک نتایج اثرگذاری برای تبدیل شدن به  الگوی مناسبی برای کل کشور در پی خواهد داشت.