به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علی روحانی افزود: اجرای بهسازی آسفالت معابر به صورت ( لکه گیری - نوار حفاری - روکش دستی ) و روکش ماشینی با هدف دستیابی به استانداردهای قابل قبول معابر و نگهداشت شهر طی ده ماه گذشته با جدیت انجام شد.

او با اشاره به اینکه نگهداشت معابر شهر از نظر ایجاد سهولت در تردد عابرین و وسایل نقلیه از اولویتهای حوزه فنی و عمران منطقه است، خاطر نشان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت معابر با هدف تسهیل در تردد وسایل نقلیه و ارتقاء کیفیت رو سازی آسفالت و همچنین اصلاح شیب بندی معبر به منظور هدایت آبهای سطحی  و بهبود منظر شهری منطقه به اجرا درآمد.

روحانی افزود: در این راستا بیش از 20 هزار تن آسفالت پخش شد و معابر نواحی هفتگانه با بهره گیری از  24659 مترمربع آسفالت دستی و 111465 مترمربع آسفالت ماشینی بهسازی شد.

او اضافه کرد: این عملیات در سطح محدوده معابر منطقه با اولویت بازدید میدانی، نظرشورایاران، گزارشات مردمی در سامانه  137پلاس و کارشناسی نواحی انجام شده است.

معاون فنی و عمران منطقه به سایر اقدامات انجام شده اشاره کرد و یادآور شد: 5641 مترطول تک جدول، 9023 مترطول کانیو، 2607 مترطول نهر، 10135 مترمربع پیاده روسازی، 445 مورد مرمت و همسطح سازی دریچه و تعویض 142 عدد دریچه در نواحی هفتگانه ازجمله این اقدامات طی این مدت است.