به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه15، مسعود لواف زاده گفت: عملیات اصلاح هندسی در راستای افزایش ایمنی و کاهش تعداد تصادفات ناشی از سرعت غیرمجاز  و تسهیل تردد در معابر پردتردد شامل خیابان غلامیان تقاطع عابدینی، خیابان اعظم نظامی ، بلوار شاهد، خیابان خاکسار، کوهسار، گلها، طاهری، راستی  اجرا درآمد.

 او افزود:  در قالب پروژه های کوچک مقیاس نیز رفیوژ میانی خیابان قائم(عج)، رفیوژ میانی خیابان مالی و رفیوژ میانی خیابان کوهسار در ناحیه شش احداث شد.  

لواف زاده گفت:  در راستای توسعه مسیرهای ویژه دوچرخه سواری با هدف ارتقای فرهنگ دوچرخه سواری در بین شهروندان، حفظ محیط زیست وکاهش آلودگی و ترافیک طی ده ماه گذشته نیز 2 هزار و 900 متر طول مسیر دوچرخه سواری در منطقه 15 احداث شد.

 او به سایر اقدامات این معاونت طی این مدت اشاره کرد و گفت: معبر سازی و همسطح سازی بوستان ولیعصر(عج) ناحیه یک، همسطح سازی و ایجاد رمپ معلولین پل های بلوار ابوذر، همسطح سازی تقاطعات میدان جمهوری- خیابان خواجوی کرمانی و معبرسازی خیابان گلها و راستی از جمله آن است.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در ادامه به احداث پهلوگاه ها اشاره کرد و گفت: در این راستا پهلوگاه امام علی (ع) شمال به جنوب زیرپل بعثت، امام علی (ع) شمال به جنوب بعد از ایستگاه توسکاه، بزرگراه امام رضا (ع)غرب به شرق روبروی کمپ افاغنه و بزرگراه امام رضا (ع) شرق به غرب قبل از پل بسیج احداث شد.