به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، " محمدرضا پوریافر" با اشاره به توزیع 40 هزار تن آسفالت در معابر  اصلی و فرعی منطقه گفت: به منظور رضایت شهروندان وسهولت در تردد وسایل نقلیه از ابتدای سال جاری عملیات  لکه گیری و  روکش دستی و تراش و روکش مکانیزه آسفالت در معابر پر تردد منطقه 4 انجام شد.

او با اشاره به معابری که در سال جدید تراش و روکش مکانیزه شدند ، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون خیابان های اتحاد، تلو، آهنی آمینه، بهشت، پورمختار،12 بهمن ، چمن آرا و ... در دستور کار قرار گرفت و در اواسط شهریور ماه به پایان رسید.

پوریافر با بیان اینکه با اجرای طرح خدمت خدمات عمرانی در سطح منطقه چند برابر شد افزود: با اجرای این طرح به مدت  یک هفته ، معابر و بزرگراه های این منطقه که نیاز به مرمت و بهسازی داشتند با پخش حدود 15 هزار تن آسفالت بهسازی شد و مابقی در 5 ماهه ابتدایی سال در معابر موردنیاز پخش و اجرایی شد.

او در ادامه با اشاره به اینکه ارائه خدمات به شهروندان در محلات کم برخوردار منطقه در رأس فعالیت ها قرار دارد، تصریح کرد: تراش و روکش مکانیزه آسفالت در خیابان هایی که نیاز به مرمت دارند از مهمترین اقدامات این حوزه است و بصورت مستمر انجام می پذیرد.