به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، سید مهدی صباغ گفت: این مسیر دسترسی پس از گذشت سه سال از احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار با هدف اصلاح نواقص طراحی بزرگراه و حل مشکل ساکنین و بازگشایی گره ترافیکی در محله رضویه احداث می شود.

به گفته او، در این راستا مسیر ورودی از بزرگراه شهید نجفی رستگار به  خیابان شورا در محله رضویه به طول 350 متر و مسیر خروجی به صورت دوربرگردان از خیابان شورا به بزرگراه شهید نجفی رستگار به طول 250 متر ساخته خواهد شد.

صباغ با اشاره به اینکه با احداث این مسیرهای دسترسی، سفر اهالی محل حداقل 20 دقیقه کاهش خواهد داشت گفت:  با اجرای این عملیات ضمن ایجاد دسترسی بزرگراه شهید نجفی رستگار به بزرگراه امام رضا/(ع) علاوه برکاهش طول سفر، تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و افزایش رضایتمندی شهروندان به خصوص اهالی محله را در پی خواهد داشت.

شهردار منطقه به تشریح این عملیات پرداخت و گفت: در این پروژه 4  هزار و 500 متر مربع روکش آسفالت مکانیزه،  هزار و 500 متر مکعب زیرسازی، 22 هزار متر مکعب خاک برداری،  2 هزار متر طول انهار و جدول بندی ، احداث  دیوار حائل بتنی مسلح 40 متر طول با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد و هم اکنون نیز در خاکبرداری است.

او در پایان افزود: تمام تلاش خود را در ارتقای رفاه و رضایت مندی شهروندان این محله و مطالبات شورایاران و مردم با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران انجام می دهیم.