به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، صباغ در ابتدا با اشاره به عزم جدی مدیریت شهری در بازگشایی کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار؛ به تملک چهار ملک معارض دیگر در مسیر پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار در محدوده محله مشیریه اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال با حمایتهای سازمان املاک و معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران چهار ملک دیگر به مجموع مساحت 450 مترمربع عرصه تملک و گام دیگری در بازگشایی کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار برداشته شد. 

شهردار منطقه در تشریح اقدامات انجام شده در محله مشیریه با  تاکید بر اهمیت تامین روشنایی زیرگذر شورا در تقاطع خیابان اعظم با بزرگراه شهید نجفی رستگار اظهار کرد: چندین بار عملیات روشنایی این محل انجام و متاسفانه روشنایی ها مورد سرقت قرار گرفته بود، با تدابیر اندیشیده شده ، چهار پایه چراغ خیابانی در ورودی و خروجی تونل زیرگذر نصب و راه اندازی و پروژکتورهای LED خطی در مسیر تونل نصب و روشنایی محل با هدف رضایتمندی ساکنان محله تامین شد.

وی در ادامه به تکمیل و افتتاح روشنایی بزرگراه شهید نجفی رستگار بعد از دو سال اشاره کرد و افزود: 6.7 کیلومتر از مسیر بزرگراه با هدف رفع تصادفات جرحی و فوتی در این محور ارتباطی مهم انجام شد و در حال حاضر تردد خودروها با ایمنی بیشتری در جریان است. 

وی افزود: همچنین با هدف ایمنی در تردد خودروها و جلوگیری از تخلیه خاک و نخاله غیرمجاز؛ نیوجرسی در مسیر بزرگراه شهید نجفی رستگار نصب شده است.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به پیشرفت حاصل شده در احداث رمپ و لوپ های بزرگراه شهید نجفی رستگار مسیر غرب به شرق به بزرگراه امام علی (ع) جنوب و همچنین دسترسی بزرگراه امام علی (ع) جنوب به بزرگراه شهید نجفی رستگار غرب خاطر نشان کرد: این پروژه به طول 2700متر با هدف تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه عبوری و مجاوران محدوده بزرگراه و به خصوص اهالی محله مشیریه درحال اجراست و تا یکماه دیگر به بهره برداری می رسد.

برپایه این گزارش، شهردار منطقه و دیگر مسئولان حاضر در ادامه در دیدار چهره به چهره با شهروندان به درخواستها  و مطالبات آنان رسیدگی و پاسخگویی کردند. مسائل مربوط به کارهای عمرانی محله نظیر آسفالت و اصلاح انهار، موارد شهرسازی نظیر تثبیت تجاری، اقدامات خدمات شهری شامل توجه به نظافت و پاکیزگی معابر، مبارزه با جانوران موذی و جمع آوری سگهای ولگرد و ... از جمله مواردی بود که در این دیدار مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت.