به گزارش اکونا پرس،

به  نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، محسن خاکی دبیر ستاد عفاف و حجاب وزارت کشور با اشاره به اینکه شرکت بهره‌برداری متروی تهران در ماه‌های گذشته یکی از دستگاه‌های پیشرو در امر تبلیغ حجاب با شیوه‌های نوین بوده گفت: عملکرد خوب مترو در این حوزه موردتوجه نهادها و مسئولان نظام نیز قرار گرفته است.
 وی ضمن قدردانی از مترو به‌منظور همراهی خوب با گروه‌های "دختران چادری" ، "پویش فرشتگان سرزمین من" ، "مثل هانیه" و "سلالة الولایة" افزود: باید زمینه اجرای این طرح ها در ایستگاه‌ها با همکاری بخش‌های فرهنگی و اجتماعی به روال سابق تداوم یابد.
گفتنی است متروی تهران به‌منظور هم‌افزایی در امر عفاف و حجاب در طی ماه‌های محرم و صفر میزبان گروه‌های "دختران چادری" ، "پویش فرشتگان سرزمین من" ، "مثل هانیه" و "سلالة الولایة" بوده است.    
در طی فعالیت این گروه‌ها جهت ترویج فرهنگ حجاب بین دختران و زنان اقداماتی شامل توزیع گلدان‌های کوچک گل طبیعی، اهدای پیکسل و کارت مخصوص پویش، تقویم مادر مهربان، تقویم مهدوی، انواع پوسترهای فرهنگی مهدوی به زنان و دختران صورت پذیرفته است.
این فعالیت‌ها باهدف معرفی ارزش بانوان و ترویج حجاب انجام می‌شود و در این برنامه اهمیت حجاب و عفاف برای دختران به‌ویژه نوجوانان تبیین می‌شود.