به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی با اعلام این خبر افزود: این اقدامات به منظور ارتقای سیما و منظر شهری، ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان بویژه دانش آموزان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در طرح استقبال از مهر در حال انجام است.

او با اشاره به اینکه در این طرح بیش از 137 اصله درخت رسیدگی می شود تصریح کرد: عملیات بهزراعی، نظافت، جمع آوری نخاله،حذف تنه چوش پاجوش، کندوکوب،بازدید ازگلدان ها کوددهی، حذف علف هرز، نظافت و ترمیم تشتک از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از مهر به همت اداره فضای سبز منطقه در مدارس اطهر،شهید رابعی،شهید اشرفی اصفهانی،شهید سالاری ، شهید امامی،عدالت، هیدوخت،شهید موسوی و شهید عمار یاسر به اجرا درمی آید.

به گفته این مسئول اقدامات اداره فضای سبز منطقه در راستای بازپیرایی فضای سبز مدارس تا پایان اجرای طرح در سایر مدارس منطقه ادامه خواهد داشت .

سرپرست شهرداری منطقه رسیدگی به گیاهان آپارتمانی داخل مدارس، بررسی آفات و بیماری های فضای سبز مدارس، اهدای گلدان به کلاس اولی ها در جشن شکوفه ها ، آموزش و مشاوره نگهداری ، تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز به کارکنان مدارس از اقدامات کلینیک تحقیقات و مشاوره فضای سبز در بازگشایی مدارس است.