به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ،" محمدرضا پوریافر" در آستانه بازگشایی مدارس ضمن خیرمقدم به دانش آموزان  با اعلام این خبر گفت: به ‌منظور ارتقاء سطح خدمات، فضاسازی و آماده‌سازی هرچه‌ بهتر مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی و مدارس سطح منطقه در دو بازه زمانی  از ۱۵ شهریورماه آغاز و تا ۱۵ مهر ادامه خواهد داشت.

او افزود: در این راستا اقداماتی همچون رنگ آمیزی، حذف زواید، پاکسازی، بهسازی و زیباسازی نمای بیرونی و داخلی مدارس و معابر پیرامون مدارس صورت گرفت.

شهردار منطقه 4 با اشاره به جزییات این عملیات گفت:  نماسازی۱۰۰۰ مترمربع از  جداره بیرونی سه مدرسه منتخب ، رنگ آمیزی۵۰۰۰ مترمربع از درب و پنجره داخلی و بیرونی و مبلمان شهری معابر منتهی به ۱۰ مدرسه منتخب و آذین بندی ۱۰ مدرسه در متراژ  ۴۰۰۰ مترطول با پرچم و ریسه های ایران و الوان از اقدامات استقبال از مهر ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ است.

پوریافر در ادامه گفت: پاکسازی جداره های بیرونی و معابر منتهی به ۵۰ مدرسه در متراژ ۷۰۰۰ متر مربع، حذف زواید آسیب رسان و جمع آوری تبلیغات غیرمجاز حدود ۱۸۰ مورد و پاکسازی و لکه گیری ایستگاه های اتوبوس و پلهای عابر پیاده از دیگر اقدامات این عملیات است./ انتهای خبر