به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، این پویش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و به منظور حمایت از دانش آموزان خانواده های بی بضاعت با اهدای بیش از ۱۱۱۴ بسته معیشتی و لوازم التحریر برگزار شد.

محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۴ با حضور در این رزمایش که با همراهی رئیس آموزش و پرورش منطقه، رئیس بنیاد شهید، مدیران اجتماعی، معتمدان و خیران برگزار شد، کمک به دانش‌آموزان نیازمند و کم‌برخوردار جامعه را موضوعی مهم دانست.

سالاری پور ضمن قدردانی از قدم های خیر خیرین برای مشارکت در این امر خیرخواهانه در این منطقه  گفت: پای کار آمدن مردم دارالمومنین در کنار مدیران جهادی که همیت برای خادمی ملت شریف دارالمومنین را دارند ارزشمند و باعث افتخار است.

وی با بیان اینکه یکسری کارها باید دلی باشد که بر دلها بنشیند و ارزش دار شود، بر ضرورت استمرار کمک به دانش‌آموزان نیازمند و کم‌برخوردار و انجام فعالیت های فرهنگی بصورت خاص و مشارکتی تاکید کرد.

سالاری پور همچنین با اشاره به اهمیت نشاط و شادی برای دانش آموزان گفت: با توجه به اینکه ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه و شکوفایی خلاقیت دانش آموزان است، بوجود آوردن زمینه ها ی مناسب و برنامه هایی  که باعث آرامش و هر چه شاداب کردن کودکان و نوجوانان می شود هم به  

لحاظ ظاهری و معنوی لازم است.

بیانی رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۴ نیز در این مراسم  از مدیریت شهری منطقه که در آستانه ماه مهر برای حضور دانش آموزان به لحاظ اقدامات شهری و مواسات و همدلی تدابیر ویژه اندیشیده، قدردانی کرد.

شهردار منطقه۱۴ در پایان با بیان اینکه باید همه با هم همدل باشیم تا بتوانیم از مشکلات بگذریم و به سمت سرآمد بودن در موضوعات مختلف برسیم برای همه دانش آموزان بویژه بیش از۷۰ هزار دانش اموز منطقه، شادی و موفقیت روز افزون آرزو کرد.