به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی با اشاره به اهمیت فراگیری آموزه های ترافیکی از سوی دانش آموزان گفت: در این خصوص پنج گروه نمایش عروسکی در مدارس قوانین و مقررات ترافیکی، عبور و مرور ایمن، آشنایی باکارکردهای چراغ راهنمایی و رانندگی را به دانش آموزان آموزش می دهند.

ضمن اینکه بروشور آموزش ترافیک جهت ایمنی و آگاهی هرچه بیشتر محصلین در بین آنها توزیع می شود.

او ادامه داد: اهدای کاور و پرچم پلیس مدرسه همزمان با زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس، اهدای اقلام آموزشی به دانش آموزان در محلات کم برخوردار، برپایی اردوی تفریحی آموزشی ویژه دانش آموزان، جشن شکوفه ها برای کودکان اول دبستان، تقدیر از دانش آموزان منتخب در آموزواره تابستان از برنامه های استقبال از مهر بوستان آموزش ترافیک منطقه است .

به گفته این مسئول در راستای کاهش بار ترافیکی و افزایش ایمنی شهروندان بویژه در ایام بازگشایی مدارس کارگاه های آموزشی به رانندگان سرویس مدارس، رانندگان تاکسی، اتوبوس با حضور پلیس راهور به منظور رعایت ایمنی عابر پیاده نیز برگزار می شود.

ایجاد کتابخانه همراه با 200  جلد کتاب های آموزشی، ترافیکی، اجتماعی و روانشناسی ویژه تمامی گروه های سنی در بوستان آموزش ترافیک از دیگر سخنان فرهادی در خصوص برنامه های استقبال از مهر معاونت حمل ونقل ترافیک منطقه است.