به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، شهردار منطقه با اشاره به اینکه بارش نزولات آسمانی و عبور خودروها در از بین رفتن رنگ سرعتکاه ها اثرگذار است افزود: به منظور کنترل سرعت تردد خودروها و به تبع آن کاهش آمار تصادفات ترمیم رنگ آمیزی سرعتکاه ها در بلوار شهید ورامینی قبل از میدان باران و خیابان سهیل شمالی در این طرح انجام شده و سایر موارد نیز تا پایان طرح رنگ آمیزی می شود.
ضمن اینکه ۱۶ استوانه ترافیکی در محدوده خیابان های بهمنیار، بلوار شکوفه تقاطع خیابان سبلان و ورودی پل شهید کاظمی نصب و نسبت به تعمیر و بازسازی تابلوها و تجهیزات ترافیکی در خیابان آموزگار تقاطع دانشگاه اقدام شد.
فرهادی در تشریح سایر اقدامات معاونت حمل و نقل ترافیک از آغاز عملیات تعویض گاردریل با جدول در رمپ و لوپ پل شهید صنیع خانی به طول ۳۰۰ متر خبر داد و افزود: با توجه به سرقت بالای گاردریل و خسارت های زیاد ناشی از برخورد خودروها در تصادفات، جداول با ریشه و ارتفاع ۳۰ سانتی متر در رمپ و لوپ پل شهید صنیع خانی جایگزین گاردریل شد.
ضمن اینکه علائم آشکارسازی جداول با رنگ آمیزی آنها، نصب تابلو های شورون و سایر تجهیزات ترافیکی در این محور در حال اجرا است.