به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴؛ محمد امین سالاری پور شهردار منطقه با بیان این مطلب افزود: وجود شاخصه هایی همچون صبر، استقامت، ایمان و ایستادگی پای آرمان های امام(ره) و رهبری به تک تک شما عزیزان قدرتی می بخشد تا کارهای بزرگ را به نتیجه برسانید.

سالاری پور تسری این روحیه استقامت را در همه قشرهای جامعه مهم برشمرد و گفت: با این روحیه می توانیم بر اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی جامه عمل بپوشانیم.

وی ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند عوامل فراجا و راهور، برقراری امنیت را مرهون تلاش های صادقانه و متکی بر ایمان قلبی آنها دانست.

سالاری پور با اشاره به اینکه جوامع اسلامی در برهه های مختلف زمانی سبقه درخشانی در دستیابی به مفهوم آزادی دارد، گفت: گذشته "مدعیان آزادی نیز برهمگان آشکار است و مردم با بصیرت به خوبی عوامل فتنه زا را شناختند و همچون گذشته پشتیبان نظام جمهوری  اسلامی هستند.

شهردار منطقه ۱۴ پاسخگویی مدیران و ارتباط های چهره به چهره مسئولین با مردم و شنیدن صحبت و درد دل های آنها را بسیار مهم برشمرد و بر آن تاکید کرد.

 جلسه هم اندیشی شهردار منطقه 14 با مدیران فراجا و راهور با حضور معاونان و شهرداران نواحی ۶ گانه شهرداری منطقه ۱۴ به منظور هم افزایی و بررسی مسائل شهری در ساختمان شهرداری منطقه برگزار شد.