به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  جلسه بررسی عملکرد منطقه ۱۳ در حوزه ۱۳۷ در شش ماهه اول سال با حضور رئیس سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران و هیات همراه،  شهردار منطقه۱۳، معاونان اجرائی، شهرداران نواحی، رئیس اداره بازرسی در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد. 

در این جلسه عملکرد نیمه اول سال جاری مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و نقاط قوت و ضعف حوزه های اجرایی، شهرداران نواحی چهارگانه و معاونین مطرح شد. 

محمد هادی علی‌احمدی،  شهردارمنطقه، در این جلسه حوزه کاری ۱۳۷ پلاس را یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های اجرائی و خدماتی دانست و گفت : عوامل خدماتی و اجرایی مجموعه این منطقه موظف هستند پیام های مردمی را که از طریق سامانه 137 پلاس مدیریت شهری دریافت میکنند در اولویت کار خود قرار دهند و در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع و رسیدگی آن اقدام کنند .

او ابراز امیدواری کرد: با تجهیز امکانات و تقویت نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف بتوانیم کارنامه عملکرد خود را در شهر تهران بهبود ببخشیم و در جایگاه برتر در بین مناطق ۲۲ گانه قرار بگیریم . 

همچنین در ادامه جلسه ناصری،رئیس سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران تاکید کرد : جلب رضایتمندی شهروندان و رسیدگی به پیام ها در چارچوب استاندارد و اعلام شده صورت بگیرد و حوزه های اجرایی نظارت کامل را برای رسیدگی هر چه بهتر به پیام های ۱۳۷ داشته باشند.