به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، در ادامه دیدارهای مردمی عضو شورای شهر با شهروندان در مساجد، حجت الاسلام و المسلمین آقامیری به همراه علی احمدی شهردار ،معاونان،مدیران ادارات مستقل و  شهرداران نواحی منطقه و جمعی از دستگاه های خدمت رسان با حضور در مسجد  امام حسن مجتبی(ع) ضمن گفتگوی صمیمانه با اهالی  مشکلات و نیاز های شهروندان را رسیدگی کرد.

نائب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ضمن تشکر از اقدامات مدیریت شهری منطقه۱۳ و تحولات خوب صورت گرفته در یکسال گذشته به بحث آزادسازی اراضی ساصد اشاره کرد و افزود : پس از سال ها ، در این دوره مدیریت شهری این پرونده به سرانجام رسید و با توافقات صورت گرفته و بخش بزرگی از این اراضی به نفع شهروندان آزاد شد که اقدام ماندگاری محسوب می‌شود و بخش دیگر نیز به قرارگاه سازندگی مسکن واگذار می شود . 

بخش دیگری صحبت های عضو شورای اسلامی شهر تهران در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن مجتبی(ع) به بحث نوسازی بافت فرسوده  و اقدامات شورای شهر تهران در این زمینه و تاکید بر احیا و نوسازی محلات این منطقه اختصاص داشت .

او خاطر نشان کرد: وجود میز خدمت، فرصت مغتنمی است که با دغدغه مردم در سطوح مختلف به خصوص امور شهری به صورت محله به محله  بیشتر آشنا شویم و بی‌ واسطه در جریان امور قرار گیریم. 

حجت الاسلام والمسلمین آقامیری با تأکید بر اینکه با برپایی میز خدمت، ما برای حل مشکلات مردم پیش‌ قدم می‌شویم و به سراغ آنان می‌رویم، عنوان کرد: باید از ظرفیت های عظیم مساجد برای ارائه خدمات بسیاری به مردم استفاده کنیم، چرا که در امور مختلف، مساجد نقش محوری دارند و محل مناسبی برای رسیدگی به مشکلات و حل مسائل شهروندان شناخته می شوند‌.

شهردار منطقه۱۳ نیز با اشاره به اقدامات صورت گرفته با محوریت مساجد توضیح داد: با رهنمودهای اعضای محترم شورای شهر، شهردار محترم تهران، خوشبختانه امروز محوریت برنامه‌های ما در شهرداری، مساجد هستند و تلاش ما بر این است که اقداماتمان را در مساجد ساماندهی کنیم.

محمد هادی علی احمدی افزود: با تشکیل جلسات متعدد با معتمدین محل و پیگیری مسئولان شهرداران نواحی، مسائل و نیازهای شهروندان بررسی و رسیدگی شده است.

شهردار منطقه۱۳ ضمن پاسخگویی به درخواست های شهروندان ابراز امیدواری کرد با استفاده از این فضا، امور محلات در حوزه شهری، ساماندهی و به مشکلات مردم رسیدگی شود.

در این جلسه مسئولان نیروی انتظامی، پلیس راهور و سایر دستگاه‌های خدمت رسان نیز حضور داشتند.