به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، رضا شرفی در نخستین شبگردی بر اجرای اقدامات اصلاحی و بهسازی در محور بعثت و محور کوه گچی و نشاطی و اطراف آن در قالب کار ویژه و رفع معضلات اجتماعی و شهری به ویژه رفع ناایمنی ها با تامین روشنایی محلات تاکید کرد.

او در شبگردی شبانه همچنین برنامه ریزی های کوتاه مدت و میان مدتی برای ساماندهی خیابان شهرزاد و رفع مشکل سدمعبر در این محور و اجرای اقداماتی برای ساماندهی و بهینه سازی محور امام رضا (ع) به معاون مربوطه یادآور شد. 

این گزارش حاکیست، بررسی و تصمیم گیری نهایی زیرگذر شورا ، تعیین تکلیف شهربازی پامچال و مبلمان پایانه خاوران از دیگر تاکیدات شهردار منطقه در این شبگردی بود که مقرر شد از سوی معاونین اجرایی و شهرداران نواحی پیگیری شود. 

براساس این گزارش؛ نخستین شبگردی با هدف شناسایی معضلات و فراهم کردن زمینه خدمات بهینه به شهروندان انجام شد و علاوه بر خدمات شبانه؛ روشنایی محلات، امنیت محدوده به خصوص در محله هایی نظیر کوه گچی و ... که پیش از این پاتوق معتادان متجاهر بود، مورد بازدید قرار گرفت. 

برپایه این گزارش، در این بازدید که تا پاسی از شب به طول انجامید؛ معاونین خدمات شهری و محیط زیست و فرهنگی و اجتماعی و شهرداران نواحی، شهردار منطقه را همراهی کرده و گزارشات لازم را ارائه دادند. 

شایان ذکر است، پیش از برنامه شبگردی؛ شهردار منطقه در نشست با معاونین خدمات شهری و محیط زیست، اجتماعی و فرهنگی، برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مشاور شهردار منطقه، شهرداران نواحی، شهرداران شب، مدیران خدمات شهری و پیمانکاران رفت وروب مسائل شب منطقه را مورد بررسی قرار داد و بر موضوع نظافت به عنوان مهمترین وظیفه شهرداری و جلب رضایتمندی شهروندان تاکید کرد.