به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی پورقاسم گفت: در گام نخست نشست های تخصصی با حضور شهردار منطقه با حوزه های اجرایی و تخصصی منطقه انجام شد.

او گفت: شهردار منطقه  در این نشستها در جریان آخرین اقدامات انجام شده و روند پیشرفت پروژه های فنی و عمران، حمل و نقل و ترافیک، اجتماعی و فرهنگی قرار گرفت و رهنمودها و تدابیر لازم  را جهت اجرای بهینه پروژه ها در زمان مقرر و بودجه های اجرایی برای این پروژه ها ارائه کرد.

پورقاسم اضافه کرد: به تدبیر و دستور شهردار منطقه در گام بعدی جلسات هم اندیشی و نیاز سنجی درخواستها و نظرات شهروندان با حضور نخبگان، معتمیدن محل، خانواده معظم شهدا، بسیج و اقشار مختلف شهروندان و نیز معاونین اجرایی شهرداری منطقه در سطح محلات در یک بازه زمانی ده روزه آغاز شده است.

به گفته او؛ این نشست ها از محله مشیریه و رضویه در ناحیه 4 آغاز شد و شهروندان تاکنون بیشترین درخواست ها را با محوریت خدمات شهری مطرح کردند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی منطقه اضافه کرد: این نشست ها به ما کمک می کند تا با اولویت ها و انتظارات و درخواست های شهروندان بویژه  در جهت توسعه محلات آشنا شده و برای آن  در سال آینده بودجه مورد نیاز را درخواست و تامین کنیم.

پورقاسم گفت: امیدوارم با  همدلی و مشارکت بین شهروندان و مدیریت شهری کارها به درستی و خوب اجرا شود و پروژه های تاثیرگذار طراحی شود.