به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه گفت: برنامه‌ریزی مناسبی برای ساماندهی معتادان متجاهر و کارتن خواب ها از سوی اداره امور آسیب های اجتماعی معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۳ انجام شده است و گشت های منطقه با همکاری شهرداران شب نواحی چهارگانه و اداره امور آسیب های اجتماعی متشکل از کارشناس و مدد کار به صورت ۲۴ ساعته به ویژه در شب های سرد سال در معابر محلات بازدید  و در صورت مشاهده افراد کارتن خواب سریعا به وضعیت آنها رسیدگی می شود. 

او افزود: علاوه بر سرکشی‌های مداوم در محلات، طرح حامی شهر نیز در راستای ابلاغیه سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی از ساعت ۲۱ شب تا پنج صبح با استفاده از یک دستگاه خودروی ون و حضور مدد کاران اجتماعی کار خدمات رسانی در این راستا را انجام می دهند .

محمد علی احمدی یادآور شد : منطقه ۱۳ از جمله مناطقی است که پدیده کارتن خوابی کمتر به چشم می خورد و میانگین روزانه جمع آوری افراد پایین است. 

او به مشارکت منطقه۱۳  در جمع آوری معتادان متهاجر نیز در شش ماهه دوم سال اشاره کرد و گفت : این طرح توسط کلانتری و با همکاری  اداره امور آسیب های اجتماعی در محدوده اجرایی و ضمن جمع آوری معتادان و غربالگری آنها، جهت رسیدگی به وضعیت آنها به مراکز بازپروری معرفی می شود.