به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی تأمین سلامت و نشاط روحی و روانی بانوان و کودکان، آموزش سبک زندگی فعال و ایجاد پیوند بین نسلی و همنسلی،فراهم کردن زمینه مناسب برای پرورش و رشد دختران نوجوانان از طریق بازی های گروهی با همسالان، توسعه بازی های ورزشی، آشناسازی بانوان با ظرفیت مجموعه های مختص آنها را از دیگر اهداف جشنوار ه های تفریحی فراغتی برشمرد.

او با اشاره به همکاری و مشارکت تمامی بخش های حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی در برگزاری هرچه بهتر این برنامه گفت: به همین منظور بازی های بومی و محلی، توپی، تمرکز ذهنی، مهیج حرکتی و فکری برای علاقمندان تدارک دیده شده است. 

ضمن اینکه در این ایام تخفیف ۲۰تا ۵۰ درصدی برای استفاده از امکانات مجموعه اعم از دوچرخه، ترامپولین و گالری هنر،کافی شاپ، سالن توپی، فعالیت های ورزشی و... در نظر گرفته شده است.

به گفته این مسئول ایستگاه ثبت خاطره وعکس یادگاری،اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و محیط زیستی ویژه مادر و کودک، مسابقه آشپزی خانه اسباب بازی، کار بازی کودک،برپایی ایستگاه و جشنواره غذای محلی برگزار می شود.

فرهادی در ادامه درخصوص سایر برنامه های اداره امور بانوان منطقه به برگزاری مراسم تقدیر از خیرین در سالن همایش های بهاران و تقدیر از فعالان فرهنگی و نخبه در سالن ایوان شمس، همچنین تقدیر از خانواده معزز شهدا و بانوان فعال مدافع سلامت در سالن همایش های برج آزادی ده ها برنامه دیگر به صورت منطقه ای و پهنه ای با همکاری بین بخشی اداره های بانوان به مناسبت ولادت حضرت زهرا و بزرگداشت مقام زن برگزار می شود اشاره کرد.