به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۴، محمد امین سالاری پور گفت:  در این  نشست هم اندیشی  که با حضور   مدیر جمعیت هلال احمر استان کرمان، مدیران کل بحران استان های تهران، کرمان و جمعی از نمایندگان و مسئولان ارگان های ذیربط در پایگاه ویژه مدیریت بحران منطقه۱۴   برگزار شد، هماهنگی جهت مقابله و  مدیریت حوادث احتمالی برنامه ریزی و انسجام در مقابله با بحران ها در آینده صورت گرفت .

وی افزود: در این هم اندیشی ضمن گزارش های ارائه شده از سوی مدیران بحران کرمان  بر  هم افزایی  بین استانداری کرمان که معین منطقه ۱۴ تهران قرار گرفته، جلب مشارکت ها و هدایت صحیح کمک های مردمی در هنگام سانحه همچنین لزوم استفاده صحیح و بهینه از کلیه امکانات دولتی و غیردولتی به منظور ارائه حداکثر خدمات به مردم در بحران ها تاکید شد.

سالاری پور با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های موجود ، تجهیزات، دستگاه های خدمت رسان، بروزرسانی آموزش ها برای مدیریت بحران ،  ارزیابی توانمندی ها  و... از مصوبات جلسه مدیریت بحران بود ، بر اهتمام ویژه مدیریت شهری منطقه برای برنامه ریزی مدیریت بحران جهت خدمت رسانی به موقع به شهروندان  در صورت نیاز تاکید کرد.