به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۳، حمید جوانی شهردار منطقه 3 اظهار داشت: در این طرح، عوامل اجرایی معاونت خدمات شهری با تمامی ادوات، تجهیزات و خودرو‌های تخصصی اعم از واترجت، مخزن شور، جدول‌شور، خودرو‌های اکیپ ۱۳۷ ، معبربان و شهربان حضور دارند و اقداماتی از جمله : لایروبی انهار، رفت و روب معابر، به زراعی، بازپیرایی و واکاری، هرس درختان، نوسازی و تعویض تابلوهای دیوار کوب، تامین روشنائی و رنگ آمیزی پل های عابر پیاده، نظافت باغچه ها و اجرای نقاشی دیواری در این محورها را انجام می دهند.

جوانی ابراز داشت: همچنین اجرای عملیات، مرمت پیاده روها ، مرمت و بازسازی جداول و همسطح سازی دریچه ها توسط عوامل اجرایی معاونت فنی و عمرانی و تهیه و نصب (تابلو های ترافیکی، گاردریل بزرگراهی، اسپایسر و ادوات گاردریل، گل گاردریل)، مرمت و شستشوی سرپناه ایستگاه اتوبوس به همت عوامل اجرایی معاونت حمل و نقل و ترافیک اجرا میگردد.

"بهاران خدمت" نام طرحی است که با توجه به  پیش رو بودن مناسبت‌هایی همچون بهار طبیعت ، نیمه شعبان، بهار قرآن و ماه مبارک رمضان و... با شعار «آمد بهار جان ها» در راستای ارتقاء  رضایتمندی شهروندان ، ارتقاء و بهبود کیفیت نگهداشت شهر و رسیدگی ویژه به امور جاری و اجرای اقدامات ویژه متناسب با ایام اجرایی شده است.