به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی در خصوص جزئیات عملیات خط کشی محوری معابر افزود: اجرای عملیات خط کشی محوری در خیابان‎ شهید زلفی حد فاصل خیابان شکوفه تا مقابل مسجد چهارده معصوم (ع) در سه لاین به طول 950 متر،بلوار شکوفه هزار و 150 متر در سه لاین، خیابان نوید به طول 950 متر، خیابان مدرسه حدفاصل خیابان شهید رزاق چراغی تا خیابان شهید مطهری 80 متر، خیابان شهید رزاق چراغی حدفاصل خیابان مدرسه تا بلوار شهید مطهری 70 متر طول و خیابان مهران به طول ۱۲۰۰ متر طول در سه لاین خط کشی اجرا شده است.

همچنین خط کشی سرعتکاه در بلوار شکوفه نرسیده به میدان ثارالله و بلوک های عابر پیاده در خیابان شهیدان نیکوبین و خیابان مهران مقابل مدرسه شهید کشوری و تقاطع ایثاربخش و کوچه ۱۲ نیز انجام شده است.

فرهادی با اشاره به جمع آوری گاردریل و جایگزینی نیوجرسی در بلوار علامه عسگری مقابل حرم مطهر امام( ره) افزود: این اقدام به طول 340 متر همراه با نصب 8 عدد تابلو خطر نما، رنگ آمیزی شب نما نیوجرسی به طول 60 متر در دور برگردان این محور در مسیر غرب به شرق و بلعکس به منظور افزایش ایمنی و مشاهده خودرو های سبک و سنگین عبوری در این محور انجام شد.

به گفته این مسئول در طرح بهاران خدمت علائم ترافیکی و ایمنی چون 3 تابلو جهت نما (شورون)،3 عدد خطر نما،۱۰ استوانه و ۲بشکه در بلوار شقایق تقاطع خیابان شهید زلفی نصب شد.