به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی منطقه ۱۵ ؛ مهدی اسمعیلی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان (ع) از برگزاری ویژه برنامه هایی به یاد سرداران و ۲۰۰۰ شهید باب الرضای تهران در منطقه ۱۵ خبر داد و گفت: این ویژه برنامه ها ۲۱ و ۲۲ اسفند همزمان با روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا با حضور دانش آموزان، دانشجویان، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، ائمه جماعات، مردم مومن و ولایی و مسئولان کشوری و لشگری منطقه در باب الرضای تهران، برگزار و از خانواده های گرانقدر شهدا تجلیل خواهد شد.

اسمعیلی در ادامه به تشریح ویژه برنامه‌های شهدای باب الرضای تهران در اسفندماه ۱۴۰۱ پرداخت و گفت: غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام با حضور مسئولین، جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و نودی، کاشت ۲۰۰۰ اصله نهال و پلاک کوبی آن بنام شهدای گرانقدر باب الرضای تهران در بوستان آزادگان، مدارس به یاد شهدای معلم و دانش آموز، منازل شهروندان و خانواده های شهدا در منطقه ، نواختن زنگ شهدا در تمامی مدارس سطح منطقه، اجرای ویژه برنامه بزرگداشت شهدا در ۸ مدرسه به نیت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت در باب الرضای تهران ، برپایی شب شعر با حضور شاعران بنام منطقه در وصف فداکاری و ایثار شهدا و برگزاری جشنواره فیلم موبایلی با موضوع خاطرات رزمندگان و خانواده‌های شهداء، برپایی صبحگاه مشترک یگان های بسیج، امداد و نجات و کلانتری های مستقر در منطقه و... از جمله این ویژه برنامه هاست.

 او در پایان گفت : این ویژه برنامه ها با مشارکت شهرداری منطقه ۱۵، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر و بسیج محلات ، مساجد، فرهنگسرای خاوران، آموزش و پرورش منطقه، سرکلانتری ششم و دیگر دستگاههای اجرایی، ارگان ها و نهادهای تاثیرگزار در منطقه برگزار خواهد شد .

 برپایه این گزارش؛ نشست هم اندیشی بمنظور برگزاری هرچه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی و رییس اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵، معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر ، نماینده مرکز رسیدگی به امور مساجد، معاون پرورشی آموزش و پرورش منطقه، نمایندگانی از بنیاد شهید، نیروی انتظامی(سرکلانتری ششم)، فرهنگسرای خاوران و پردیس تئاتر تهران و... برگزارشد.