به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ صبح روز بیستم اسفند ماه سال ۱۴۰۱، سومین تور تهران گردی ویژه خانواده دیپلماتیک مستقر در پایتخت به میزبانی مدیریت شهری منطقه ۲۱ و با حضور نمایندگان سیزده کشور در رده سفیر و کاردار برگزار شد.

"محمدرضا پوریافر" شهردار منطقه ۲۱ در ابتدای این تور تهران گردی ضمن خوشامدگویی به سفیران کشورها و خانواده‌های آنان، گفت: معرفی ظرفیت های بالقوه منطقه ۲۱ به گروههای مختلف شهروندی از جمله دیپلمات ها از اهدافی است که در حوزه فعالیت های ارتباطی منطقه به طور جدی دنبال می شود.

وی ادامه داد: شهرداری منطقه ۲۱ دارای ویژگی‌ها منحصربفردی از جمله همجواری صنعت و سکونت و وجود عرصه‌های باز و زمین های گسترده جهت انجام فعالیت های مشترک دوجانبه با محوریت توسعه است.

بر اساس این گزارش؛ طی تور تهران گردی امروز در منطقه ۲۱ تلاش شد تا با معرفی نقاط گردشگری این بخش از پایتخت، زمینه نیز برای برپایی این قبیل بازدیدها بیش از پیش فراهم آید.

لازم به ذکر است؛ در این تور تهران گردی سفیران، کارداران و وابستگان دیپلماتیک کشورهای مختلف جهان از جمله کوبا، تایلند، زیمبابوه، اوروگوئه، فیلیپین، شیلی، چین، ژاپن و سریلانکا به همراه همسران و فرزندان‌شان حضور داشتند.