به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، نواختن زنگ شهدا در 19مدرسه منتخب منطقه به یاد و نام شهدای معلم و دانش آموز با حضور شهردار و دیگر مسئولان منطقه، خانواده معظم شهدا، فرماندهان حوزه و پایگاه های بسیج محلات، فرماندهان انتظامی، مدیران مدارس، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران محلات برگزار شد. این مراسم همچنین به صورت ویژه و با حضور شهردار منطقه در دبیرستان امام رضا (ع) واقع  در ناحیه4 برپا شد. 

 بنابراین گزارش، مراسم غبارروبیِ مقبره الشهدای محلات منطقه با حضور مسئولان منطقه ای، دانش آموزان، بسیجیان و خانواده معظم شهدا و فرهنگیان از دیگر برنامه های اجرایی بود که این مراسم نیز به صورت متمرکز با حضور شهردار منطقه در  گلزارشهدای گمنام بوستان بنفشه برگزار شد. 

شایان ذکر است، کاشت 2000 اصله نهال در بوستان آزادگان مزین به پلاک شهدای باب الرضای تهران نیز از دیگر برنامه های این کنگره بود که پیش از این و با مشارکت معاونت خدمات شهری، بنیاد شهید، ناحیه بسیج مالک اشتر، شهرداران نواحی و با حضورشهردار منطقه ومعاونین، رییس بنیاد شهید منطقه، سرکلانتر ششم فراجا، معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر و معاون آموزش و پرورش منطقه و استقبال شهروندان و دانش آموزان برگزار شد.