به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی در این نشست با اشاره به انتظارات مردمی از خدمات مدیریت شهری افزود: با توجه به پیام های سامانه 137 پلاس در انعکاس اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری منطقه، مسئولیت اجتماعی ما نسبت به خدمت رسانی هرچه مطلوب تر افزایش یافته است.

این مسئول با اشاره به جلوگیری از ساخت و ساز ها از 25 اسفند ماه تا 4 فروردین سال 1402 گفت: گشت زنی میدانی با برنامه ریزی و زمان بندی به منظور پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز افزایش یابد و در صورت مشاهده گود برداری و ساخت و ساز نسبت به توقف فعالیت اقدام شود.

به گفته فرهادی تدابیر لازم به منظور آماده سازی محورهای مواصلاتی به مسیر بهشت زهرا(س) با هماهنگی پلیس راهور به طور ویژه در آخرین پنج شنبه سال و شب تحویل سال نو به منظور تسهیل در رفت و آمد خودروها انجام شود.

شهردار منطقه با اشاره به آماده سازی معابر  و بزرگراه های منطقه در آستانه سال نو بیان کرد: از آنجایی که منطقه 19 دروازه ورودی پایتخت و اولین مکان ورود مسافرین نوروزی به شهر تهران است اقدامات لازم در خصوص آماده سازی فضاهای شهری با اجرای رنگ آمیزی جداول، المان های شهری، رفع موارد نا ایمنی احتمالی در بوستان ها، تأمین روشنایی معابر با اولویت محدوده های پرتردد و.. به منظور ایجاد شور و نشاط و اعلام آغاز فصل رویش بهار طبیعت انجام شود.

براساس این گزارش رفع سد معبر در محدوده های بازار، جمع آوری حصار کارگاهی، رنگ آمیزی مخزن و زیر مخزنی، شستشو و رسیدگی به نواقص ایستگاه های اتوبوس، لکه گیری معابر اصلی و بزرگراهی و... از دیگر سخنان شهردار در این نشست بود.