به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، "علی اصغر کمالی زاده" در شب چهارشنبه سوری گفت: اجرای سنت های اصیل ایرانی همواره برای مردم ما خوشایند و دلنشین بوده است، اما احتیاط و مراقبت در هر شرایطی حکم عقل و درایت است از این رو اقدامات پیشگیرانه برای حوادث احتمالی چهارشنبه سوری از ضروریات مدیریت شهری این منطقه به شمار می رود.

او افزود: به منظور افزایش ایمنی ساختمان های مسکونی، اماکن تجاری، بوستان ها و ایمنی تردد شهروندان در معابر و فضاهای تفریحی با همکاری عوامل نواحی 9گانه ، نیروی انتظامی و نظامی، مراکز درمانی، بیمارستان ها و اورژانس تمهیدات ضروری انجام گرفت تا در سه شنبه آخر سال سانحه و اتفاق بدی رخ ندهد.

کمالی زاده افزود: در این شب به همراه مدیران شهری منطقه 4 از معابر و میادینی که احتمال بیشتر خطر و سانحه در آنها می رفت، بازدید به عمل آمد و در صورت نیاز دستورات لازم صادر شد.

شهردار منطقه 4 با حضور در ستاد مدیریت بحران و رصد دوربین های نظارتی و ترافیکی این منطقه خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این شب مدیریت شهری این منطقه شاهد اتفاق جدی و ناگواری نبود و توانست با اقدامات پیشگیرانه خود لحظات خاطره انگیزی را برای شهروندان مهیا کند.

او افزود: از جمله اقداماتی که از هفته ها قبل از سه شنبه آخر سال آغاز شده بود می توان به اکران بنرهای اطلاع رسانی، جلسات پی در پی مدیران و مسوولان خانه های دوام، آموزش های مجازی در کانال ها، آموزش های حضوری در مدارس و مراکز آموزشی، تهیه و انتشار موشن و کلیپ های هشداردهنده و .... اشاره کرد.

شهردار منطقه 4 در پایان ضمن تشکر از شهروندان این منطقه گفت: از همشهریان فکور و فهمیم تشکر می کنیم که با مراقبت ها و اقدامات به جای خود این شب را برای همگان شبی دلپذیر و خاطره انگیز ساختند. / انتهای خبر