به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی با حضور در انبارهای مرکزی، ضمن دیدار با کارکنان کنترل مواد از نزدیک در جریان اقدامات اساسی که در حوزه انبارها انجام شده است، قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از مدیر، روئسا و کلیه کارکنان کنترل مواد، از اقدامات ارزنده صورت گرفته تحت عنوان پروژه‌های ساماندهی و بهینه‌سازی فضای انبارهای موجود تشکر و بیان کرد: در گذشته شرایط خوبی در انبارها نداشتیم، اما طی یکی دو سال اخیر به واسطه برنامه‌ریزی صحیح انجام شده، گام‌های خوبی در راستای افزایش و بهینه‌سازی فضای انبارها با پیشنهاد طرح‌های نوآورانه صورت گرفت که لازم است این اقدامات با جدیت دنبال شود و لازمه تحقق این اقدامات خلاقیت، پشتکار و همدلی همکاران پرتلاش معاونت خرید و مدیریت کنترل مواد را می‌طلبد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان تصریح کرد: با توجه ویژه‌ای که در شرکت فولاد هرمزگان برای ایجاد انبارهای مکانیزه و استاندارد وجود دارد، امیدوار هستیم سریع‌تر فضای انبارها را به شرایط مطلوب و استاندارد برسانیم. در همین راستا با توجه به طرح توسعه شرکت از 1.5 میلیون تن به 3.2 میلیون تن و احداث خط نورد گرم، کمبود فضای موجود در کارخانه و لزوم استفاده از برخی از زمین‌های انبارهای مواد اولیه و قطعات و محصولات برای این مهم، لازم است طرح جامع انبارها قبل از توسعه فولادسازی و نورد گرم به صورت متمرکز و خارج از محوطه کارخانه اجرایی و به بهره‌برداری برسد.

معروفخانی بیان کرد: یکی از ارکان مهم در پشتیبانی از خط تولید، مجموعه انبارها است که این پشتیبانی به موقع مجموعه انبارها از خط تولید، ثبت رکوردهای متعدد را به همراه داشته است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه در سال جاری جهت دستیابی به اهداف تولید خوب عمل شده است، اظهار کرد: این موضوع نشان از تعهد، تلاش و نجابت کارکنان است که در کمک به اعتلای نام فولاد هرمزگان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و این امر کار مدیران ارشد سازمان را در جبران زحمات کارکنان دشوارتر می‌کند.