به گزارش اکونا پرس،

ایکوپرس- در این نمایشگاه که از ۲۹ خرداد تا یکم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد، شرکت ساپکو و سازندگان زنجیره تامین ایران‌خودرو در فضایی به ‌مساحت ۶۸۷۶ متر مربع و  مشتمل بر ۱۲۶ غرفه در سالن‌های ۴۰، ۴۱ و ۴۴ با رویکرد اعلام نیازمندی‌ها در زمینه تامین قطعات و توسعه و تعمیق خودکفایی به ‌معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در تولید و‌ تامین به‌روزترین فناوری‌ها و مجموعه‌های وابسته به خودرو خواهند پرداخت.
همچنین در حاشیه نمایشگاه، با مشارکت معاونت علمی فناوری ریاست‌جمهوری و با همکاری شرکت ساپکو  برگزاری رویدادی با عنوان تبیین معافیت‌های مالیاتی ناشی از فرآیندهای تحقیق و توسعه در سالن ایران ساختمان خلیج فارس در دستور کار قرار گرفته که سازندگان با حضور در آن از مفاد این برنامه معافیتی آگاهی می‌یابند.
گفتنی است، در راستای بهبود فرآیندهای لجستیکی و حمل ‌و ‌نقل قطعات به سایت‌های تولیدی ایران‌خودرو نیز کارگاهی آموزشی در زمینه محاسبه هزینه‌های لجستیکی در ۳۱ خردادماه در سالن مروارید ساختمان خلیج فارس نمایشگاه برگزار می‌شود.
در نمایشگاه سال ۱۴۰۳ که از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر میزبان عموم مخاطبان خواهد بود، دو خودروی جدید ایران خودرو شامل ری‌را و تارا V4 در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.