به گزارش اکونا پرس،

 به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، این بنگاه اقتصادی خصوصی به منظور توسعه فروشگاه‌های خود و ایجاد فرصت مناسب برای علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه خرده‌فروشی، حق امتیاز نمایندگی خود را به متقاضیان واجد شرایط واگذار می‌کند. اعطای نمایندگی به فروشگاه های محلی می تواند به رشد اقتصادی منطقه ای و رفع دغدغه تامین کالا از هر دو طرف مالک فروشگاه و مشتریان کمک کند. حذف دغدغه تامین کالا و هماهنگی با شرایط متفاوت تامین کنندگان مختلف نیز در ازای معامله با یک سازمان منظم مثل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای از مزایای اصلی این نوع همکاری است.

به عبارت دیگر تأمین کالاهای برندهای معتبر داخلی و خارجی با هزینه بسیار کمتر‌‌، بهره‌مندی از تخفیفات جذاب تأمین‌کنندگان طرف قرارداد با شرکت رفاه، بهره‌مندی از برنامه‌های تبلیغاتی و جشنواره‌های فروش گسترده فروشگاه‌های رفاه شامل برنامه‌های فروش ویژه، پروموشن‌های دوره‌ای و مناسبتی، پشتیبانی تأمین کالا، حسابداری و خدمات مالی، تعمیرات و نگهداری تجهیزات، آموزش نیروی انسانی، بهره‌مندی از استاندارد روز در طراحی و چیدمان فروشگاه به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان، امکان تأمین تجهیزات استاندارد با قیمت کمتر، استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری شرکت رفاه شامل سیستم سفارش‌گذاری و درخواست کالا، مدیریت فروش، صندوق و صدور فاکتور، باشگاه مشتریان و سامانه پیام کوتاه و بهره‌مندی از امتیازات ویژه نمایندگی‌های رفاه شامل اهدای جوایز به نمایندگی‌های برتر از مزایای قابل توجه همکاری با رفاه در زمینه فرانچایزینگ است.

همچنین در صورتی که مالک مغازه مایل به همکاری با فروشگاه های زنجیره ای رفاه در پذیرش نمایندگی باشد، نگرانی از بابت تامین بودجه جهت سرمایه گذاری ندارد و از همان امکانات اولیه فروشگاه می توان استفاده کرد در قبال این همکاری رفاه متعهد می شود تمامی امکانات و کالاهای موجود در فروشگاه های اصلی را تامین کند، به عبارت دیگر سرمایه در گردش از رفاه و ملک مغازه دار به همراه امکانات تاسیساتی اولیه از مالک است که با توجه به شرایط اقتصادی موجود می تواند راهکاری مناسب جهت یک قرارداد کاری بهینه و همراه با سود مناسب برای هر دو طرف معامله باشد. لذا متقاضیان و واجدین شراط می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایتwww.refah.ir  مراجعه نمایند.

گفتنی‌است؛ شهرهایی مانند تهران، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز و ... الویت شرکت رفاه در بحث توسعه فروشگاهی است که با توجه به این الویت‌ها در روزهای آینده شهرهایی مثل کرمان، تبریز، مشهد، بوشهر و ... میزبان شعب جدید فرانچایزینگ شرکت فروشگاه‌های جدید رفاه خواهند شد که قرار است طبق برنامه‌ریزی تعداد نمایندگی‌ها به 1000 شعبه در سراسر برسد که این برنامه در راستای تحقق اهداف خانواده بزرگ رفاه همسو با توسعه شتابان است.