به گزارش اکونا پرس،

فروشگاه رفاه با برگزاری جشنواره‌های فروش مانند «حراجستون» همراه با تخفیفات چشمگیر کالای اساسی باکیفیت در سبد خانوار ایرانی به استقبال ماه محرم می‌رود. میزان تخفیف کالاهای اساسی شامل چای تا 50درصد، رب گوجه‌فرنگی تا 40درصد، خرما تا 30درصد و محصولات بهداشتی تا 30درصد است که در فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور عرضه می‌شوند.

همچنین در راستای تحقق هدف راهبردی «توسعه شتابان»، در آستانه ماه محرم دو فروشگاه جدید بازسازی و افتتاح شدند. فروشگاه رفاه شعبه مسکن مهر واقع در ماهدشت کرج و فروشگاه رفاه شعبه جهان‌پناه در اراک در تاریخ 29 مردادماه سال جاری با ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای 100 نفر از نیروهای متخصص بومی و مجموع سطح فروش 1200 متر در شاخه فروشگاهی اکسپرس، به‌طور رسمی با حضور مقامات استانی و مدیران سازمانی فروشگاه‌های رفاه افتتاح شدند.

باتوجه به آغاز به کار شعب جدید، رشد چشمگیر میزان سطح فروش، رشد تعداد پرسنل، رسیدن تعداد نیروی کار با احتساب شرکت‌های زیرمجموعه به حدود 11هزار نفر و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اعضای خانواده بزرگ رفاه در فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور به‌ویژه همزمان با ماه محرم، انتظار می‌رود این بنگاه اقتصادی خصوصی سهم خود را در میزان اشتغالزایی در صنعت خرده‌فروشی کشور بیش از پیش افزایش دهد. این در حالی است که در روزهای شیوع بیماری کرونا و افزایش مشکلات اقتصادی و معیشتی متاسفانه بسیاری از نیروهای کار در حوزه‌های شغلی مختلف در کشور از کار بیکار شدند.

گفتنی‌ است شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور با بیش از 700 شعبه فعال در سراسر کشور و همکاری با 3500 تامین‌کننده معتبر کالا، در تلاش است در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه‌های مدرن و رشد فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی در روزهای سخت کشور، با انگیزه، تلاش و توان مضاعف در خدمت هموطنان گرامی باشد.