به گزارش اکونا پرس،

جلال حسینی‌خواه، مدیرعامل مارال چرم درخصوص وضعیت شرکت در دوران کرونا گفت: حال و روز صنعت چرم خوب نیست؛ متاسفانه اکثر مجموعه‌های کوچک متضرر شدند، کارگرهایشان را از دست داده اند و بسیار به سختی تولید می کنند.

حسینی‌خواه  افزود: صنعت چرم صنعتی بسیار وابسته به تولیدکننده هست و در حال حاضر کشور دارای تولیدکننده قوی نیست؛ اکثرا تولیدکننده ها خرد هستند و از نظر مالی ضعیف هستند. بنابراین زمانی که کالا تولید نشود و با توجه به اینکه کالای خارجی و قاچاق هم وارد نمی شود، درنتیجه مردم برای تهیه کالای با کیفیت دچار مشکل می شوند.

وی درباره فروش آنلاین این شرکت گفت: در گذشته فروش آنلاین ما برابر با یک فروشگاه متوسط شهرستان بود، اما در حال حاضر فروش اینترنتی شرکت از بالاترین فروشگاه تهران رشد بهتر و بیشتری داشته است.

حسینی خواه در پاسخ به پرسش مجری درباره برگشت محصول در فروش اینترنتی پاسخ داد: رصد ما در فروش اینترنتی این بود که محصولات میانه بهتر به فروش می‌رود و این موضوع را متوجه شدیم که مشتری ما کاپشن چرم 6 میلیون تومانی را خیلی راحت از سایت خریداری نمی‌کند. پس ما باید شرایطی را ایجاد می‌کردیم که اگر محصول به دست خریدار رسید و آن محصول را نخواست همان لحظه آن را در جعبه گذاشته و به پست برگرداند.