به گزارش اکونا پرس،
 در این دیدار که در محل سالن کنفرانس مجتمع گل‌گهر برگزار شد، مهندس عتیقی با اشاره به تعامل و همکاری بین شرکت گل‌گهر و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا، این تعامل و همکاری را در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان دانست.
مدیر مجتمع گل‌گهر با بیان اینکه مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا به عنوان یک پتانسیل و ظرفیت خاص در سیرجان شناخته می‌شود، گفت: وجود این مرکز باعث امنیت سیرجان شده است و به سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در سیرجان اطمینان خاطر می‌دهد.
مهندس عتیقی افزود: آمادگی این را داریم که در حوزه‌های مهندسی و بومی‌سازی قطعات با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم و از توان مهندسی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا استفاده کنیم.
سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا نیز ضمن تشکر از تعامل و همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با این مرکز، خواستار گسترش همکاری‌ها بین این دو مجموعه در حوزه‌های مختلف شد و برای هرگونه همکاری در حوزه‌های مختلف اعلام آمادگی کرد.
بازدید از خطوط تولید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و حضور بر سر قبور شهدای گمنام مجتمع گل‌گهر و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، پایان بخش برنامه حضور سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا در این شرکت بود.