به گزارش اکونا پرس،

برای سازمان مزایای بالقوه پیاده سازی یک سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای این استاندارد بین المللی عبارتند از : توانایی ارایه ی پیوسته محصولات و خدماتی که الزامات مشتری و الزامات قانونی و مقرراتی قابل کاربرد را برآورده می کنند، افزایش مجال هایی برای ارتقا رضایت مشتری،پرداختن به ریسک هاو فرصت های همراه با فضا و اهداف سازمان و همچنین توانایی اظهار انطباق با الزامات خاص سیستم مدیریت کیفیت.در این راستا شرکت «فرتاک شیمی خاورمیانه» به پشتوانه یک دهه فعالیت در زمینه عرصه محصولات شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی با دارا بودن بیش از 1000 نوع از محصولات مورد اشاره از کمپانی مرک آلمان و کمپانی های معتبر آسیایی و اروپایی و با برخورداری از استاندارد های iso 9001  , iso 14001 آمادگی دارد تا همکاری های موثری با شرکت های داروسازی ،نفتی،مواد غذایی و .... داشته باشد .

زهرا کردبچه مدیر عامل ‌ این شرکت در این خصوص می گوید: ‌همکاری با شرکت های بزرگ و صاحب نامی در صنایع دارویی،نفتی،فولاد و سیمان از جمله افتخارات این مجموعه می باشد که از سطح رضایت بالایی نیز برخورد دار بوده است.

این شرکت همواره در تلاش است تا با ارتقا سطح کیفی خدمات خود گام موثری در پیشبرد اهداف عالیه سازمان ها بردارد.

چنانچه مایل به دریافت خدمات از این شرکت هستید با شماره 09128385963 با افتخار آماده پاسخگویی می باشد .

گفتنی است، شرکت فرتاک شیمی با هدایت و مشاوره مرکز ایزوکیا و دکتر امیر همایون کاشانی کیا موفق به اخذ ایزو ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ از TUVNORTH آلمان شده است.برای اطلاعات بیشتر به سایت ‎ WWW.ISOKIA.COMمراجعه کنید.‌