به گزارش اکونا پرس،

در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این ورکشاپ داشتیم که در ذیل می خوانید:

مهندس محسن حبشی مدیراملاک بزرگ دیجیتال شرق از مدیران کارآفرین برتر در حوزه املاک ، دارای 24 مشاور و پرسنل در شرق تهران بوده و در مناطق 1،3،4 ساخت و ساز و فعالیت دارند .

مهندس حبشی گفت : در شرایط کرونا فروش باید از حالت سنتی خارج شود و در فضای آنلاین انجام شود . تقریبا برای مردم هم این فرهنگ جا افتاده که با مراجعه به سایت فایل های مورد نظر خود را دیده و انتخاب کنند و راحتتر تصمیم بگیرند.

وی بیان کرد: با توجه به ریزش بازارهای دلار و بورس و خودرو قطعا بازار مسکن رشد می کند و حباب های قیمتی شکسته می شود  و دیگر شاهد قیمت های نجومی و نا متعارف نخواهیم بود در نتیجه خرید و فروش راه می افتد.

مهندس حبشی گفت : قیمت مسکن کاهش پیدا نمی کند ولی قطعا با از بین رفتن حباب ها قیمتهای کاذب مسکن شکسته می شود.

وی اضافه کرد: در فروش اینترنتی ملک به روش آنلاین، آژانس‌های املاک بسیار کمی فعال هستند. مشاور حرفه‌ای کسی ‌است که مجموعه کاملی از روش‌های جذب و فروش ملک را در اختیار دارد، از روش‌های حضوری گرفته تا روش‌های اینترنتی و …  به این ترتیب همواره در حال کسب درآمد است.

ابزار اصلی شما فایل است که در سایت‌های اینترنتی، اپلیکیشن‌های موبایل و منابع دیگر موجود است. موضوع اصلی، فایل‌یابی سریع و قرار دادن تصاویر املاک است. ابزار لازم برای فروش یا اجاره املاک و مستغلات و … هستند که به راحتی درسایت های مربوطه در  دسترس است.

مهندس حبشی اضافه کرد: هر روز باید ساعتی را به یادگیری اطلاعاتی در مورد املاک اختصاص دهید. بهترین منبع برای یادگیری را پیدا کنید و روزی چند دقیقه به مطالعه بپردازید. با مطالعه سایت‌های اینترنتی املاک یا از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید متخصص شوید. با این کار در کلامتان و اطلاعات ملکی، از رقیبانی که اصلا مطالعه نمی‌کنند پیشی میگیرید. مشتریانی که در دفاتر املاک مختلف به‌دنبال ملک هستند به محض برخورد و گفتگو با شما تفاوت را احساس خواهند کرد.