به گزارش اکونا پرس،

مهدی گلندوئکی که از کارآفرینان برتر حوزه املاک و مستغلات، مدیر املاک کاژه در لواسان با 9 سال سابقه کار است، با ابراز رضایت از شرکت در اجلاس املاک و مستغلات، گفت: صحبت های دکتر کیا بسیار مفید بود. نظر من بر این است که برگزار کننده اجلاس از کارشناسان و متخصصان داخلی برای آموزش، بهره بیشتری بگیرد. پیشنهادات کارشناسان ایرانی مطابق با جغرافیای زندگی ما ارائه می شود و برای ما مفیدتر خواهد بود.

حضور کارشناس حقوقی در اجلاس که از همکاران خود ما هم بود، بسیار نظر بنده را جلب کرد. یادگیری مباحث و موارد حقوقی در صنف ما از ملزومات است و در قراردادها باید موارد حقوقی را قید کنیم. به همین دلیل یادگیری آن از واجبات کار ما است.

گلندوئکی با بیان اینکه در اجلاس املاک و مستغلات به شبکه ارتباطی وسیعی از هم صنف های خود وصل شدیم، گفت: شرکت در این گونه اجلاس‌ها که به صورت تخصصی برای املاکی‌ها برگزار می شود، مانند یک پل ارتباطی با دیگر همکاران و هم صنف‌های ما است که توانستیم با همکاران خود در اقصی نقاط ایران آشنا شویم و از تجربیات ارزنده هم بهره بگیریم.

گلندوئکی در حوزه فعالیت در شبکه‌های مجازی و یادگیری علوم پرسونال برندینگ، گفت: ما در سایت مربوط به املاک خود فعال هستیم و تلاش داریم تا این فضای مجازی را گسترش دهیم.  در دنیای امروز با وجود رقابت های فراوان در هر حوزه ای خوب بودن به تنهایی دلیل بر موفقیت نیست و این روزها هر مهارت و کسب‌وکاری بدون معرفی، محکوم به شکست است.

پرسونال برندینگ به این حقیقت اشاره می‌کند که افراد و مهارت‌هایشان نیز مانند محصولات و کسب‌وکارها نیاز به معرفی دارند.

با حضور در اجلاس املاک و مستغلات و آموزش‌های کارشناسان این حوزه به این نتیجه رسیدیم که با حضور موثر در  شبکه‌های اجتماعی و فعالیت در فضاهای مجازی می‌توان با مخاطبین خود ارتباط بیشتری برقرار کنیم و در جهت جذب مشتری موفق‌تر باشیم.

گلندوئکی در انتهای سخنان خود گفت: امیدواریم در آینده طرحی راه‌اندازی شود تا فایل های معاملات در هر املاک، با حفظ حق مشتری، مربوط به همان املاک مورد نظر بماند و فایل های مشترک در بین مشاوران املاک برچیده شود تا حقی اجحاف نشود.