به گزارش اکونا پرس،

علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند به سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره   02188179790 تماس بگیرند.
نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، طی روزهای سوم تا پنجم آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.
این رویداد با هدف ایجاد رابطه تکمیلی بین این صنایع با مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ضرورت تقویت این تعاملات برگزار می‌شود. تعادل بخشی در رابطه بخش انرژی با مناطق آزاد و ویژه، تسهیل زمینه‌های صادرات انرژی و کالاهای نهایی مرتبط با حوزه نفت و گاز، ایجاد ارزش افزوده و جذابیت‌های لازم برای کلیه ذینفعان این صنعت بزرگ و راهبردی و افزایش مطلوبیت برای سرمایه‌گذاران خارجی، از دیگر اهداف برپایی این رویداد است.
یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است.
میزان حمایت صندوق نوآوری از حضور هر یک از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تاییدشده، 30 میلیون تومان در سال (حداقل 3 نمایشگاه قابل استفاده است) تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.