به گزارش اکونا پرس،

در این رویداد 9 استارت‌آپ و طرح سرمایه‌پذیر در قالب رویداد «دوشنبه‌های استارت‌آپی» به سرمایه‌گذاران خطرپذیر معرفی شدند. همچنین 7 استارت‌آپ و هسته فناور نیز در قالب «پیوند» به شتابدهنده‌های استان سمنان معرفی شدند. این 16 استارت‌آپ و هسته فناور در این رویداد به بیان ویژگی‌های محصول و مدل کسب‌وکار و نیاز‌های سرمایه‌گذاری خود به سرمایه‌گذاران خطرپذیر و شتاب‌دهنده‌های حاضر و وبیناری رویداد پرداختند.


پیشرو افزار و تحلیل داده کار سازگان(وب متریک) 
استارت‌آپ «پیشرو افزار و تحلیل داده کار سازگان(وب متریک)» اولین تیم متقاضی سرمایه در «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان سرویس تحلیل رفتار کاربران آنلاین وب متریک معرفی کرد. ویژگی این محصول مدیریت ارتباط با کاربران و مشتریان به صورت آنلاین است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 9 میلیارد تومان است.


فن‌آوران گوهر شرق(تولید پلیت باتری ساکن)
استارت‌آپ «فن‌آوران گوهر شرق(هادیتک)» دومین تیم متقاضی سرمایه در «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان تولید پلیت باتری ساکن معرفی کرد. ویژگی این محصول کیفیت بالاتر  نسبت به رقبای موجود است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 15 میلیارد تومان است.


فناوران نیروی شاهوار
استارت‌آپ «فناوران نیروی شاهوار» سومین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان بومی‌سازی کنداکتور مسی با پوشش نقره و قلع معرفی کرد. ویژگی این محصول به شکلی است که پوشش زیر 100 میکسون آن در ایران تولید نشده است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 7 میلیارد تومان است.


کاویان صنعت شاهوار
استارت‌آپ «کاویان صنعت شاهوار» چهارمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان دستگاه آسیا سیاره‌ای با گیربکس دو محوره معرفی کرد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به هزینه تمام شده پایین‌تر و ارزش افزوده بالاتر نسبت به نمونه‌های خارجی، ابعاد کمتر ارتعاشات سیستمی‌ پایین‌تر دورکاری بالاتر اشاره کرد. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 2 میلیارد تومان است.


شرکت فاراد ژنراتور 
استارت‌آپ «شرکت فاراد ژنراتور» پنجمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان آرمیچر 5/4 تن معدنی معرفی کرد. ویژگی این محصول بهای تمام شده پایین‌تر، گارانتی و پشتیبانی، کیفیت، ایجاد نمایندگی، طراحی سایت و خدمات پس از فروش به عنوان اولین سامانه در کشور است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ یک میلیارد تومان است.


شرکت زیست فناوری دانژه(کشت بافت درختان عرث عناب طاق)
استارت‌آپ «شرکت زیست فناوری دانژه(کشت بافت درختان عرث عناب طاق)» ششمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان تولید و تکثیر گونه‌های گیاهی از طریق کشت بافت به منظور بیابان‌زدایی معرفی کرد. ویژگی این محصول تکثیر گیاهان به روش کشت بافت است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 700 میلیون تومان است.


نوفناوران میناب طوس(تولید مولد‌های میناب)
استارت‌آپ «نوفناوران میناب طوس(تولید مولد‌های میناب)» هفتمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان مولد میکرو نانو حباب معرفی کرد. این محصول با هر ورودی قابل کار کردن است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ 10 میلیارد تومان است.


مهسان فراز تجارت قومس
استارت‌آپ «مهسان فراز تجارت قومس» هشتمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان ایجاد خدمات برای توسعه کسب و کارهای انبوه و خانگی معرفی کرد. ویژگی این محصول طراحی سایت، انبارداری و لجستیک، ارائه ربات‌های فروشگاهی و پیگیری 24 ساعته  و فروش ملزومات بسته‌بندی و پاکت است. سرمایه مورد نیاز این استارت‌آپ یک میلیارد و 760 میلیون تومان است.

 

 ماژول پایش وضعیت موتورهای القایی بر پایه هوش مصنوعی
استارت‌آپ «ماژول پایش وضعیت موتورهای القایی بر پایه هوش مصنوعی» نهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان صنعت هوش مصنوعی و تست‌های غیر مخرب معرفی کرد. این محصول مورد مشابه داخلی ندارد. 


سلامت نگاه
استارت‌آپ «سلامت نگاه» دهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان سامانه نظارتی و مراقبتی بیماران و سالمندان معرفی کرد. این محصول قابلیت اندازه‌گیری علایم حیاتی بدون تماس را دارد. 

 

تولید آب شیرین کن خورشیدی استوانه‌ای
استارت‌آپ «تولید آب شیرین کن خورشیدی استوانه‌ای» یازدهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان طراحی و ساخت یک سیستم آب شیرین‌کن کاملا خورشیدی جدا از شبکه بر مبنای موقعیت جغرافیایی مناطق کم‌برخوردار معرفی کرد. این محصول با صرف انرژی الکتریکی صفر، کاملا OFF GRID برای خانوار کار می‌کند و از پایین بودن هزینه نگهداری و عدم نیاز به پیش تصفیه گران قیمت برخوردار است. 

 

تجهیزات پزشکی هوبر
استارت‌آپ «تجهیزات پزشکی هوبر» دوازدهمین تیم متقاضی سرمایه در «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان حوزه توانبخشی بیماران دارای افتادگی پا معرفی کرد. این محصول هوشمند با شخصی‌سازی خروجی برای بیمار، حس کاربری مساعدتری را ارائه می‌کند. 


معرفی الیاف ابداعی فولادی دوقلو برای ساخت بتن الیافی
استارت‌آپ «معرفی الیاف ابداعی فولادی دوقلو برای ساخت بتن الیافی با کارایی بالا و بتن الیافی فوق شکل پذیر» سیزدهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان ارائه یک مصالح جدید در دنیا (مصالح ساخت و ساز) معرفی کرد. این محصول ارزان، در دسترس و از کارایی مناسب برخوردار است. 

تولید کربن فعال جهت کاربردهای صنعتی
استارت‌آپ «تولید کربن فعال جهت کاربردهای صنعتی» چهاردهیمن تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان استفاده از شاخه‌های هرس شده درختان انگور که جز ضایعات کشاورزی به حساب می‌آیند و تولید کربن فعال با کیفیت بسیار عالی در مقیاس آزمایشگاهی معرفی کرد. کیفیت بالای محصول آزمایشگاهی، امکان استفاده از آن در صنایع مختلف، ظرفیت جذب بسیار بالای آن و جذابیت آن از لحاظ اقتصادی و فرآیندی برای خریدار از ویژگی‌های این محصول است.
ساخت ماهیچه‌های پایه آلومینا در تولید پره‌های توربین گازی به روش DS و SX
استارت‌آپ ساخت ماهیچه‌های پایه آلومینا در تولید پره‌های توربین گازی به روش SX DS پانزدهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان ملزومات برای ریخته‌گری معرفی کرد. بررسی تاثیر افزودنی‌های مختلف بر خواص ماهیچه‌های سرامیکی مورد استفاده در ریخته‌گری پره‌های توربین پلی‌کریستال و انجماد جهت‌دار (DS) و تک‌کریستال (SX) از ویژگی‌های این محصول است. 


سولار انرژی کومش(D1SPP)
استارت‌آپ «سولار انرژی کومش(D1SPP)» شانزدهمین تیم متقاضی سرمایه در سومین رویداد «استان‌آپ» سمنان بود که محصول خود را با عنوان استفاده بهینه از انرژی‌های نوپاک و احداث نیروگاه خورشیدی فتوولتائیک به ظرفیت ۱۰ مگاوات معرفی کرد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به امکان افزایش پنج برابری ظرفیت تا ۵۰ مگاوات، برخورداری از زیرساخت‌های بسیار قوی و در نتیجه کنترل و کاهش هزینه‌های سربار اشاره کرد. این محصول همچنین از امتیاز انشعاب آب موقعیت مکانی ممتاز، مزیت لجستیکی(دسترسی مستقیم به جاده ترانزیت و همچنین راه آهن) مجاورت با شهرک صنعتی برخوردار است و دسترسی به پست فشار قوی و خطوط انتقال نیرو ۲۰ و ۶۳ کیلوولت دارد.