به گزارش اکونا پرس،

با حضور نهادهای نظارتی، قرعه کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات شاهین.جی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا.اس، کوییک.اس، کوییک آر با گیربکس معمولی و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ برگزار شد.

در طرح پیش فروش محصولات سایپا 90هزار و 737 نفر شرکت کردند که 81هزار و51 نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح16  هزار و300 خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، 32هزار و 600 نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح 2هزار و 650 دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می‌شود. علاوه بر این 2هزار و 900 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی،5هزار و 250 دستگاه ساینا.اس، 2هزار و 250 دستگاه کوییک.اس، هزار و 850دستگاه کوییک.آر با گیربکس معمولی و هزار و 400دستگاه وانت سایپا عرضه می شود.

همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت5 هزار و 153 نفر شرکت کردند که 5هزار و 16 نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش 14 هزار و900  خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، قرعه کشی انجام نشد.

اسامی منتخبان طرح پیش فروش سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا صبح 22 فروردین ماه بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی طرح پیش فروش یکساله حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از ۳ روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح های پیش فروش، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.