به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی‌معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «پرونده‌های فلسطین» (Causa Palestina) شبکه هیسپان تی وی با اجرای خوان کارلوس روسو به بررسی دلایل سکوت جامعه بین الملل در خصوص کشتار روزنامه نگاران و خبرنگاران توسط رژیم صهیونیستی می پردازد.

براساس آنچه آمارها از تعداد ترور خبرنگاران در سال های مختلف توسط رژیم غاصب صهیونیستی نشان می دهد، می‌توان گفت که این رژیم جنایتکار به صورت هدفمند، اسلحه خود را به سمت خبرنگارانی که به دنبال نشان دادن جنایت‌های این رژیم هستند نشانه گرفته است. رژیم صهیونیستی در زیر سایه سکوت مدعیان حقوق بشر و سازمان های بین المللی حقوق بشری دست به کشتار کودکان، زنان، مردم بی گناه و خبرنگاران می زند و قوانین بین‌المللی را زیر پا می گذارد. صهیونیست‌ها سال‌هاست که برای بقای موجودیت جعلی خود دست به جنایت و کشتار می زنند، جنایاتی که متاسفانه دنیای غرب بر آن چشم بسته و در مقابل آن سکوت می کند. سرکوب روزنامه‌نگاران توسط رژیم صهیونیستی شامل موارد ترور، مصادره تجهیزات آنها، جلوگیری از ورود خبرنگاران به مناطق خاص و پوشش حوادث، یورش به منزل خبرنگاران، تعطیل کردن موسسات رسانه‌ای، ایجاد کمپین‌های تهدید و ارعاب علیه روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه و .... بوده است.

برنامه «پرونده‌های فلسطین» سه شنبه ساعات 09:30،13،18:30 و روز چهارشنبه ساعات 2:30 بامداد و 16:30 از شبکه هیسپان تی وی  برای مخاطبین اسپانیایی زبان روی آنتن خواهد رفت. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.hispantv.com/showprogram/causa-palestina/812 این برنامه را در وب‌سایت شبکه هیسپان تی وی مشاهده کنند.